top of page

út 15. 6.

|

Webinář

Ipsos webinář pro malé a střední podniky: Jak využít současnou situaci a chopit se (nových) příležitostí?

O dopadech pandemie COVID-19 na většinu malých a středních podniků není pochyb. Všichni doufáme, že nejen vidíme světlo na konci tunelu, ale že celý tento temný tunel už bude brzy za námi.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Ipsos webinář pro malé a střední podniky: Jak využít současnou situaci a chopit se (nových) příležitostí?
Ipsos webinář pro malé a střední podniky: Jak využít současnou situaci a chopit se (nových) příležitostí?

Čas a místo

15. 6. 2021 14:00 – 15:00

Webinář

O události

Ipsos ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR pro vás připravil webinář, ve kterém se zaměříme na témata:

  • Jsme více jak rok v ekonomické krizi. Co aktuálně trápí malé a střední firmy? Jsou zvyšující se mzdy a nedostatek kvalitních lidí stále ještě důležitými tématy?
  • V době krize je každá koruna dobrá. Jak se investovalo do inovací a digitalizace? Je digitalizace nutnost, nebo příležitost? Kde všude nás digitalizace provází?
  • E-commerce zažívá prudký nárůst. Jaká je budoucnost on-line a off-line světa? Zachrání nás on-line? Jaká jsou nebezpečí on-line prodejního kanálu?
  • Investice do online reklamy rostou. Koho oslovit reklamou na internetu? Jaké komunikační platformy na internetu jsou důležité? Jak fungují?
  • Pro různé spotřebitele jsou důležitá různá témata. Koho trápí zdraví a koho finance? Koho bezpečí a koho udržitelnost?
  • Jaké jsou rozdíly mezi představiteli jednotlivých generací XYZ, kteří jsou třeba i vašimi zákazníky
  • Udržitelnost je výrazné téma. Je udržitelnost jen prázdná bublina, nebo nutnost? Vyplatí se investovat do udržitelnosti? A jak toto téma komunikovat?

Akce je primárně určena pro zástupce malých a středních podniků, kteří mají na starosti marketing firmy, rozvoj byznysu a strategii firmy - zejména v oblasti „business to consumer“ vztahů.

Webinář je pro účastníky zdarma, proběhne online přes MS Teams (není nutné mít nainstalovanou aplikaci, lze se připojit i přes web). Link na schůzku Vám bude automaticky zaslán po registraci na zadaný email a znovu také den před akcí.

Sdílet událost

bottom of page