top of page

10 DŮVODŮ proč vyplnit výkaz v aplikaci DANTE WEB

DANTE WEB je moderní aplikace umožňující rychlé, bezpečné a kvalitní vyplnění statistických výkazů. Získejte přehled a kontrolu nad Vašimi daty a usnadněte si práci. Šetřete svůj čas a využívejte moderní technologie.

1. RYCHLOST Přes aplikaci DANTE WEB nejrychleji vyplníte a předáte data Českému statistickému úřadu. Nemusíte používat e-mail ani datovou schránku.


2. BEZPEČNOST Získáte unikátní klíč, který zajišťuje bezpečný přístup do aplikace, a to pouze oprávněnému uživateli. Všechna data jsou chráněna před zneužitím.


3. KVALITA Webová aplikace obsahuje celou řadu kontrol pro správné vyplnění. Pokud je ve výkaze chyba, systém na ni sám upozorní.


4. PŘEHLED Díky DANTE WEB máte neustále přehled o Vašich výkazech a stavu jejich vyplnění.


5. DOSTUPNOST DAT Vaše data jsou v aplikaci trvale uložena a kdykoliv a odkudkoliv dostupná oprávněnému uživateli.


6. SDÍLENÍ Vyplnění oddílů výkazu můžete delegovat na několik pověřených zaměstnanců nebo na pracovníky externí firmy.


7. TECHNOLOGICKÁ NEZÁVISLOST Webová aplikace je nezávislá na operačním systému. Výkaz vyplníte nejen v Microsoft Windows, ale i v Linuxu, Androidu nebo Apple iOS. Z DANTE WEB uložíte výkaz do formátů txt či xls a také jej z těchto formátů můžete načíst.


8. PODPORA Při vyplňování máte k dispozici všechny potřebné číselníky, podrobné vysvětlivky nebo upozornění na změny ve výkazech.


9. JEDNODUCHOST I v rozsáhlém výkaze se můžete snadno pohybovat a přepínat mezi jednotlivými oddíly a následně si můžete výkaz vytisknout. Informace o odeslání výkazu do ČSÚ se Vám zobrazí v aplikaci a zároveň přijde potvrzujícím e-mailem. K vyplňování výkazu se můžete vracet, doplňovat jej a provádět v něm opravy. DANTE WEB jednoduše řeší i zapomenuté heslo.


10. EFEKTIVITA Využíváním aplikace ušetříte čas. 

Zdroj příspěvku: Český statistický úřad


Přeji Vám hezký víkend ☀️.

Ing. Ivana Domaníková zástupce GŘ

projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

www.amsp.cz / +420 736 273 881 / domanikova@amsp.cz44 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page