top of page

Digitální transformace jako cesta ke zvýšení produktivity?

Dělat úkony ve firmách levně, efektivně, zjednodušovat práci pomocí strojů. To je výzva, před kterou stojí mnoho tuzemských podniků. CzechInvest na oblíbených seminářích zdarma radí, jak na to. Přijďte se inspirovat těmi, kteří transformačními procesy prošli. Už 25. května 2022 od 9 hodin na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě.

Od počátku koronavirové krize narůstá potřeba firem dělat věci efektivněji, a šetřit tak peníze a čas svých zaměstnanců. Dokazuje to také statistika Svazu průmyslu a obchodu která uvádí, že v roce 2021 chce na 74 % dotazovaných firem pomocí digitální transformace zvyšovat produktivitu a s ní také odolnost vůči krizím nebo recesím.


Tématu Robotizace a automatizace výroby se bude věnovat také seminář CzechInvestu, který se uskuteční 25. května 2022 od 9 do 15 hodin na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Příchozí se mohu těšit například na příběhy firem DEL, Optokon, JHV, Toyota, NEDCON Bohemia, SICK či Siemens. Zájemci si mohou prohlédnout také unikátní výukovou továrnu pro Průmysl 4.0, v jejichž prostorách se akce uskuteční.


„Naše semináře jsou mezi podnikateli oblíbené a celkem se jich už zúčastnilo na 800 lidí. Máme dobrou odezvu ohledně toho, že se u nás účastníci dozví, jak to funguje jinde, a zároveň se mohou řečníků přímo dotázat,“ říká ředitelka středočeské kanceláře CzechInvestu Denisa Číhalová a dodává, že na místě budou zájemcům připraveni poradit s financemi nejen zaměstnanci agentury CzechInvest, ale také Agentury pro podnikání a inovace API a Technologické agentury ČR.


Akce je po předchozí registraci zdarma. Přihlašovat se můžete ZDE.

 

Za článek děkujeme našemu partnerovi, agentuře CzechInvest. 

Přeji Vám úspěšný pracovní den plný správných rozhodnutí 🍀.

Ing. Ivana Domaníková zástupce GŘ

projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

www.amsp.cz

Mob.: +420 736 273 881

E-mail: domanikova@amsp.cz

31 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page