top of page

Digitální výroba 2022 nabídne vysokou koncentraci inspirace pro průmysl

Vážení fanoušci projektu Rok nových technologií 2022!


Letošní konference zaměřená na moderní technologie pro průmysl je organizátory proklamovaná jako půlroční kontinuální událost. I ta však má několik svých pilířů, ten nejvýznamnější proběhne 7. a 8. června v Praze nebo z Prahy. Záleží na tom, jak k hybridní události sami přistoupíte.

V rámci standardního konceptu konferencí může tento text sloužit jako pozvánka na hlavní konferenční událost, kterou hostí konferenční centrum hotelu Aquapalace v pražských Čestlicích. Právě tato plocha je určena středobodu akce v podobě prémiové konference, výstavě moderních technologií pro digitalizaci průmyslu, paralelním workshopům či tolik v minulých letech chybějícímu networkingu. Dvoudenní nabitý program je jistě sám o sobě dobrým táhlem, proč registraci na konferenci zvážit.


TIP: Už jsme vás přesvědčili? Pokračujte ZDE.


Prémiová konference nabídne nejen pohled na moderní technologie, ale hlavně příběhy firem, které v digitalizaci již svůj závod běží i makroekonomické a společenské pohledy na faktory měnící výrobu. Na pódiu se během dvou dní vystřídají až čtyři desítky řečníků reprezentující profil tématu digitalizace průmyslu v České republice. Program na pódiu pak vhodně kopíruje i doprovodná výstava technologií, s kterými můžete vyzkoušet rozšířenou či virtuální realitu, nahlédnout do budoucnosti programování či objevovat linku digitálního vlákna. Klasický program, který byl obsahem i dřívějších edicí, pak speciálně doplňují i paralelní workshopové sekce, kde budou vybraná témata probrána do větší hloubky.


Nejen výroba však funguje v novém normálu, stejně tak doznala změn i organizace konferencí s poscovidovými příznaky. První devizou akce je, že pokud by náhodou čas či jiné faktory byly nepřítelem návštěvy i pokroku ve výrobě, většinově lze konzumovat obsah i vzdáleně pomocí on-line streamu a záznamu. Samozřejmě tento způsob plně nenahradí zážitek z diskusí u chlebíčku a kávy, ale obsahovou hodnotu akce dobře uchová.

Absolutně nové pojetí však spočívá i v obsahové náplni. I když se zdá, že dvoudenní konference může být plnohodnotnou časovou dotací, jak zmapovat novinky pro průmyslový trh, organizátoři si to letos nemyslí. Právě díky hybridnímu zpracování akcí pod taktovkou Trade Media International účastníci s jednou registrací získávají ještě větší penzum informací a obsahu.

Již před tímto pomyslným konferenčním vrcholem v Praze proběhly akce, kterými můžete ze záznamu doplnit hodnotu účasti na konferenci. Za každou registraci tak automaticky získáváte přístup k třídenní prémiové konferenci ROBOTY 2022, ale také k záznamu dvou speciálních meet-upů konference na téma digitalizace údržby i kybernetické bezpečnosti.

Chcete získat svých bezmála 50 hodin inspirace v oblasti moderní výroby? Nebo se jen těšíte na pořádný zážitek klasické červnové konference? Pokračujte na detaily konference ZDE.Mezi řečníky patří i Ondřej Mařík, KB EU Point z Komerční banky a. s., která je naším generálním partnerem. Seznam ostatních významných řečníků a osobnosti konference

naleznete ZDE.


Díky spolupráci na konferenci máme pro naše členy a fanoušky projektu, kteří by se rádi zúčastnili konference BONUS. Nabízíme vám tímto možnost slevy 1 000 Kč / osoba / vstupenka. Pro aplikaci slevy stačí, když uvedete při registraci do poznámky jméno naší společnosti "AMSP". Při registraci jsou také části, které budou pro účastníky zdarma – workshopy a také výstavní část.

 

Přeji Vám hezký víkend.

Ing. Ivana Domaníková zástupce GŘ

projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

www.amsp.cz

Mob.: +420 736 273 881

E-mail: domanikova@amsp.cz73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page