top of page

Ekologické řešení vozového parku - Rodina ŠKODA iV

Nástup elektromobility vítáme s otevřenou náručí. Dovoluje nám zaměřit se na vozy, které jsou šetrnější k životnímu prostředí, mají důmyslnější elektronické systémy a přináší nové řidičské zážitky. To vše při zachování uživatelského komfortu i chytrých řešení Simply Clever, které jsou pro modely ŠKODA tak typické.


Jako fleetový zákazník máte nárok na zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozů. Velkoodběratelskou slevu můžete získat již při odběru 2 vozidel za 12 měsíců u kteréhokoliv z autorizovaných prodejců v České republice.


ALTERNATIVNÍ POHON PRO VAŠE PODNIKÁNÍ


Nízké provozní náklady a servisní náklady, různé úlevy a zvýhodnění jako parkování ve vybraných lokalitách zdarma nebo možnost bezplatného využívání dálniční sítě. Více možností, méně omezení, to je rodina ŠKODA iV.


Balíčky služeb eMobility


Kompletní ekosystém služeb v oblasti elektromobility vychází z potřeb zákazníků a současně využívá hospodárnosti elektrifikovaných modelů ŠKODA

v maximálním rozsahu. Proto máme k dispozici balíčky služeb navržených přímo na míru řešení individuální mobility našich zákazníků různého typu a velikosti. Dle těchto parametrů jsme jednotlivé služby zařadili do tzv. zákaznických balíčků.


Pro fleetové zákazníky jsou nabízeny balíčky S, M a L podle velikosti firmy, flotily elektromobilů a počtu wallboxů.


Balíček S je sestaven pro takového zákazníka, který neplánuje pořízení nabíječky, ale postačí mu nabíjecí kabel. I pro nabíjení tímto kabelem potřebuje zkontrolovat jistič a elektrickou infrastrukturu.


Pro zákazníka, který si chce pořídit nabíječku, je zde balíček M. Ten obsahuje kontrolu jističe pro správnou instalaci nabíječky a dále nabíjecí kartu a aplikaci Powerpass . Díky této službě může vyhledávat a nabíjet u 195 000 nabíjecích stanic po celé Evropě.


Pro dosažení energetické soběstačnosti firmy jsme vytvořili balíček L. Ten obsahuje, nad rámec balíčku M, také energetické úložiště, fotovoltaiku, využití čerpání dotačních titulů nebo sdílení firemních vozů skrze komunitní carsharing.

Záleží na zákazníkovi, pro kterou variantu se rozhodne. Postup, jak o jednotlivé balíčky zažádat, je popsán níže.


Jak tyto balíčky objednat?


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page