top of page

Jak využít současnou situaci a chopit se (nových) příležitostí?

Rádi bychom Vás jménem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR pozvali na "Ipsos webinář pro malé a střední podniky: Jak využít současnou situaci a chopit se (nových) příležitostí?" v rámci našeho projektu Rok nových příležitostí 2021.


Webinář se bude konat dne 15. 6. 2021 od 14:00 do 15:00 hod.

O dopadech pandemie COVID-19 na většinu malých a středních podniků není pochyb. Všichni doufáme, že nejen vidíme světlo na konci tunelu, ale že celý tento temný tunel už bude brzy za námi.

Ipsos ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR pro vás připravil webinář, ve kterém se zaměříme na témata:


  • Jsme více jak rok v ekonomické krizi. Co aktuálně trápí malé a střední firmy? Jsou zvyšující se mzdy a nedostatek kvalitních lidí stále ještě důležitými tématy?

  • V době krize je každá koruna dobrá. Jak se investovalo do inovací a digitalizace? Je digitalizace nutnost, nebo příležitost? Kde všude nás digitalizace provází?

  • E-commerce zažívá prudký nárůst. Jaká je budoucnost on-line a off-line světa? Zachrání nás on-line? Jaká jsou nebezpečí on-line prodejního kanálu?

  • Investice do online reklamy rostou. Koho oslovit reklamou na internetu? Jaké komunikační platformy na internetu jsou důležité? Jak fungují?

  • Pro různé spotřebitele jsou důležitá různá témata. Koho trápí zdraví a koho finance? Koho bezpečí a koho udržitelnost?

  • Jaké jsou rozdíly mezi představiteli jednotlivých generací XYZ, kteří jsou třeba i vašimi zákazníky?

  • Udržitelnost je výrazné téma. Je udržitelnost jen prázdná bublina, nebo nutnost? Vyplatí se investovat do udržitelnosti? A jak toto téma komunikovat?

Akce je primárně určena pro zástupce malých a středních podniků, kteří mají na starosti marketing firmy, rozvoj byznysu a strategii firmy - zejména v oblasti „business to consumer“ vztahů.

Webinář je pro účastníky zdarma, proběhne online přes MS Teams (není nutné mít nainstalovanou aplikaci, lze se připojit i přes web). Link na schůzku Vám bude automaticky zaslán po registraci na zadaný email a znovu také den před akcí.


Přednášející:

  • Michal Štěpánek - Executive Director Ipsos MSU & BHT

  • Martina Popenková - Senior Client Director, Ipsos

  • Tomáš Macků - External Affairs Director, Ipsos

Pro účast na přednášce je nutná registrace přes tento odkaz ZDE.


V případě dotazů k organizaci akce kontaktujte:

Ing. Tomáš Zdražil, zdrazil@amsp.cz, +420 736 414 283

Event manager, koordinátor projektu Rodinná firma

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR


Akce je organizovaná ve spolupráci

s IPSOS.

Těšíme se na Vaši účast! :)

Ivana Domaníková, AMSP ČR.


40 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page