top of page

Konference III.: Nové přístupy k řízení týmu a práce se zaměstnanci (záznam)

Třetí hlavní konference Roku nových příležitostí 2021 je tu pro Vás! Zaměřili jsme se na téma „Nové přístupy k řízení týmu a práce se zaměstnanci“. Konferenci jsme pro vás připravili online formou a celý záznam můžete zhlédnout na odkazu níže na našem YouTube kanálu.

Moderátorkou konference byla Eva Svobodová, členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR. Mezi jejími hosty v rámci konference najdete řadu vážených a zajímavých hostů.

Program konference:

0:00:30 Uvítání + Výsledky průzkumu AMSP ČR: Nové přístupy k řízení týmu a práce se zaměstnanci Eva Svobodová - členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR 0:13:22 Stav trhu práce a jeho predikce Kateřina Štěpánková - náměstkyně pro řízení sekce zaměstnanosti, Ministerstvo práce a sociálních věcí 0:31:26 Digitální gramotnost zaměstnanců v souvislosti s prací z domova – NEJSME STROJE, JSME LIDI Jana Šturmová - SB-Operativní HR péče, digitalizace, HR 4.0, Škoda Auto, a. s. Michal Kadera - Vedoucí pro vnější vztahy, Škoda Auto, a. s. 0:49:59 Smart Office a řízení hybridních týmů Ctirad Lolek - výkonný ředitel pro Lidské zdroje, Komerční banka, a. s. 1:07:41 Nová budoucnost práce – co zaměstnanci chtějí Jaroslava Rezlerová - generální ředitelka, ManpowerGroup 1:24:03 Měníme firemní kulturu Dana Formánková - ředitelka personálního oddělení, Volkswagen Financial Services 1:38:17 DEI a naše Hodnoty v Leadershipe Rastislav Tesár - People Manažér ČR a Slovensko, McDonald's ČR spol. s r.o. 1:49:38 Existuje univerzální návod na vedení lidí? Hana Slačálková - konzultantka a trenérka seminářů o budování úspěšných týmů, Performia 2:09:54 Kompetentní vedoucí, klíč ke stabilitě pracovníků Vlasta Opelková - výkonná ředitelka, Business Success, spol. s r. o. 2:39:09 Stres v práci a “office drama” Pavel Pařízek - psychoterapeut a zakladatel projektů #delamcomuzu a Terapie.cz 2:54:49 Zahraniční pracovníci pro české firmy Oles Shokalo - jednatel, HR Summit, s.r.o. 3:13:13 Home Office a kyberbezpečnost Jiří Duchoň - Chief Information Security Officer, Shift2Cloud s.r.o.

Záznam celé konference naleznete zde:

Průzkum ke stažení ZDE.

Tisková zpráva - Nové přístupy k řízení týmu a práce se zaměstnanci
.pdf
Download PDF • 244KB

Kontakt pro dotazy ke konferenci:

Ing. Ivana Domaníková zástupce GŘ projektová manažerka: Rok nových příležitostí 2021; Export Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Dotazy rádi předáme přednášejícím.

Děkujeme!

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page