top of page

MODERNÍ CRM už není výsadou jen velkých společností

Ať jste malý nebo střední podnik (MSP), čelíte při podnikaní různým výzvám, které pramení právě z vaší (ne)velikosti: Omezené finanční zdroje; Kumulované funkce ve firmě; Časová náročnost; Vyšší riziko ztráty byznysu při nesprávném zvládnutí prodejního nebo podpůrného procesu; Růst mezd neodpovídá růstu produktivity a růstu přidané hodnoty; Rostou náklady vstupů i mzdové náklady, které mají negativní vliv na tvorbu přidané hodnoty produktů/služeb (celková nákladová struktura); Kvalitnější/lepší zaměstnanci by přišli vhod, firma si je však nemůže dovolit.

Je pro vás nepodstatné vidět všechny informace uceleně na jednom místě? Překlikáváte se rádi mezi různými databázemi? Nevadí vám být neefektivní, souhlasíte se rčením, že „inteligent zvládá i chaos“? Má Váš den minimálně 30 hodin? Milujete lepící papírky? Asi už chápete kam tím mířím...v těchto případech moderní CRM opravdu nepotřebujete.


Seriózně, kolik času vám trvá dostat odpověď na jednoduché otázky týkající se zákazníků, koho se musíte ptát, kde to musíte hledat, jsou informace správné a aktuální? Jak navazují na jiné informace? Přišli jste o nějaký obchod nebo zákazníka, protože jste toto nevěděli nebo zjistili pozdě?


(Už to není výsada jen velkých firem), v MSP dochází k nahrazování excelovských tabulek a starých CRM systémů za moderní platformy, které výrazně snižují provozní náklady, posilují efektivitu činností a zvyšují obchodní výkonnost firem v řádech desítek procent.


Na implementaci systému je dobré se dívat jako na investici. BUDE TO HODNĚ STÁT? To se dozvíte v pokračování článku společnosti Anodius ZDE.


Autor článku:

Náš nový člen AMSP ČR, společnost AnodiusHezký den! :)

Ivana Domaníková, AMSP ČR.

51 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page