top of page

Nový katalog firemního softwaru pomáhá malým a středním firmám nastartovat digitalizaci

Projekt Stackopera představil dosud největší katalog firemního softwaru na českém trhu. Momentálně obsahuje přes 800 softwarových produktů v 99 kategoriích a neustále roste. Podmínkou pro zahrnutí produktu v katalogu je, aby byl dostupný v češtině a měl českou podporu.


Celý projekt je zaměřený na malé a střední podniky, které chtějí digitalizovat a automatizovat, ale nemají velké rozpočty ani vlastní IT tým a softwaru moc nerozumí.

Software totiž pohlcuje svět a je absolutním základem digitalizace a automatizace. Co víc, už i malým firmám nabízí až neuvěřitelné možnosti, jak navýšit ziskovost a inovovat.


Problémem ale zůstává jeho složitost, často netransparentní ceník nebo nejasnosti okolo přínosů a návratnosti. Tím odrazuje firmy s omezenými IT znalostmi, které pak přicházejí o šanci snížit své náklady, zvýšit efektivitu a přeskočit konkurenci.


Smyslem je tak ulehčit českým firmám rychle se zorientovat na trhu se softwarem pomocí srozumitelné kategorizace. Navíc také pomalu přibývají zvýhodněné nabídky prodejců softwaru na jejich produkty. Vše je dostupné zcela zdarma a bez nutnosti registrace.


Katalog nejen šetří čas, ale také poskytuje transparentnost na trhu se softwarem a pomáhá nastartovat digitalizaci a automatizaci firmám, pro které to dříve zdánlivě nebylo dostupné.


Webové rozhraní je jednoduché a jednotlivé produkty si lze navybírat během několika kliknutí. Pokud například hledáte rezervační systém, stačí se podívat a jednoduše si vyfiltrovat řešení dle svých požadavků. To stejné platí pro CRM systémy, ERP systémy nebo fakturační software. Přehled všech kategorií je dostupný zde. Pokud i tak nevíte, co hledáte, můžete zkusit tento jednoduchý návod.

Více na www.stackopera.com

Zdroj článku: Stackopera.com

Hezký den :)

Ivana Domaníková, AMSP ČR.

52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page