top of page

Pozvánka na Český gastronomický kongres

Vážení fanoušci projektu Rok nových technologií 2022!


Žijete českou gastronomií? Pak byste neměli chybět na kongresu "Český gastronomický kongres" který jsme v rámci projektu Rok nových technologií 2022 podpořili záštitou.


Jsou tady otevřené dveře pro všechny! Studenty, pedagogy, pro ty, kdo utváří gastronomii nebo se chystají začít v oboru podnikat. Pro všechny, kteří chtějí postavit na nohy své podnikání a chybí jim informace, tipy, rady, doporučení a mají chuť znát novinky z oboru. Zorientujte se v době technologií i digitalizace a využijte tu možnost, mít více workshopů a informací v jeden den a na jednom místě! A co víc? Zástupci oboru, partneři, diskuse, jeden den se všemi, jeden den pro to, co chceme všichni budovat a sdílet. Český Gastronomický Institut a Český gastronomický kongres, jsme tu za gastro!


TERMÍN: 31. 5. 2022

MÍSTO: O2 Universum Praha

A na co se zaměříme hned v úvodu kongresu?


Nabídneme příběhy, zkušenosti a inspiraci přímo z praxe, tři příběhy, tři poučení, tři nové cesty. Covid udeřil na všechny stejně, ale někteří našli cestu a poučení pro své podnikání tak, že otočili kormidlo a zvládli to po svém. Proč tomu tak bylo a co mohou předat nám všem, pro které to byla cesta více trnitá? Zaměříme se také na bistra, která jsou čím dál tím více součástí gastro světa a odehrávají se tu zajímavé procesy a inovativní přístupy, které může využít ve svém podniku každý z vás! Nechte se inspirovat. A mnoho dalšího!Mezi řečníky patří i náš člen představenstva AMSP ČR a garant projektu Moje restaurace, pan Ing. LUBOŠ KASTNER.

 

Hezký den

Ing. Ivana Domaníková zástupce GŘ

projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

www.amsp.cz / +420 736 273 881 / domanikova@amsp.cz85 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page