• RNP 2021 (AMSP ČR) Ivana Domaníková

Pozvánka na Český gastronomický kongres

Vážení fanoušci projektu Rok nových technologií 2022!


Žijete českou gastronomií? Pak byste neměli chybět na kongresu "Český gastronomický kongres" který jsme v rámci projektu Rok nových technologií 2022 podpořili záštitou.


Jsou tady otevřené dveře pro všechny! Studenty, pedagogy, pro ty, kdo utváří gastronomii nebo se chystají začít v oboru podnikat. Pro všechny, kteří chtějí postavit na nohy své podnikání a chybí jim informace, tipy, rady, doporučení a mají chuť znát novinky z oboru. Zorientujte se v době technologií i digitalizace a využijte tu možnost, mít více workshopů a informací v jeden den a na jednom místě! A co víc? Zástupci oboru, partneři, diskuse, jeden den se všemi, jeden den pro to, co chceme všichni budovat a sdílet. Český Gastronomický Institut a Český gastronomický kongres, jsme tu za gastro!


TERMÍN: 31. 5. 2022

MÍSTO: O2 Universum Praha

A na co se zaměříme hned v úvodu kongresu?


Nabídneme příběhy, zkušenosti a inspiraci přímo z praxe, tři příběhy, tři poučení, tři nové cesty. Covid udeřil na všechny stejně, ale někteří našli cestu a poučení pro své podnikání tak, že otočili kormidlo a zvládli to po svém. Proč tomu tak bylo a co mohou předat nám všem, pro které to byla cesta více trnitá? Zaměříme se také na bistra, která jsou čím dál tím více součástí gastro světa a odehrávají se tu zajímavé procesy a inovativní přístupy, které může využít ve svém podniku každý z vás! Nechte se inspirovat. A mnoho dalšího!Mezi řečníky patří i náš člen představenstva AMSP ČR a garant projektu Moje restaurace, pan Ing. LUBOŠ KASTNER.

 

Hezký den

Ing. Ivana Domaníková zástupce GŘ

projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

www.amsp.cz / +420 736 273 881 / domanikova@amsp.cz66 zobrazení0 komentářů