top of page

Pozvánka na CEE Sustainable Finance Summit 2022

Vážení členové AMSP ČR a fanoušci projektu Rok nových technologií 2022, dovolujeme si vás pozvat na největší konferenci zaměřenou na udržitelné finance a udržitelnost v podnikání v regionu střední a východní Evropy.


Summit se uskuteční v hybridním formátu, online nebo s exkluzivním osobním vstupem pro pozvané, v hotelu Augustine na Malé Straně v Praze od 16. do 20. května 2022 od 9:00 do 17:30

Hlavním cílem této konference je nabídnout prostor pro navázání kontaktů a podnítit diskusi o příležitostech, které přinášejí nové trendy v oblasti udržitelného financování, ESG a ambice EU v oblasti udržitelnosti a transparentnosti v regionu.


Během mnoha panelových diskusí, kterých se zúčastní někteří z nejuznávanějších evropských odborníků, se budeme zabývat různými aspekty udržitelnosti ve financích, které se týkají energetiky, bankovnictví, podnikání a inovací. CEE Sustainable Finance Summit je jedinečnou příležitostí pro odborníky a experty z finančního sektoru, veřejného sektoru a podniků k získání lepšího přehledu o těchto tématech, a k výměně znalostí a postřehů pro lepší zvládání výzev, které povedou k transformaci naší ekonomiky na udržitelnější.

 

Pokud máte zájem o osobní účast, zvolte den/dny a potvrďte svou účast na adrese julian.toth@isfc.org. Kapacita je omezená, tedy osobní účast funguje na principu, kdo se dříve registruje.


S přáním hezkého dne

Ing. Ivana Domaníková zástupce GŘ

projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR40 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page