top of page

Pozvánka na konferenci ROBOTY 2022: Je dobrý čas na investice?

Vážení fanoušci projektu Rok nových technologií 2022!


Druhá část odborného setkání o trendech v robotice, ale hlavně komplexně o změnách v průmyslu se v hybridním formátu stěhuje opět do Brna. V termínu 21. a 22. dubna bude pokračovat tam, kde skončila při svém prvním únorovém zastavení. Bude hledat odpovědi na otázky, které u řady manažerů průmyslových firem nyní musí nutné vyvstávat. Jednou z nich bezesporu je, zda je nyní čas na další investice do robotiky a přidružených technologií. Odpověď organizátorů z ní. Nikdy nebyl důležitější čas na změnu a sázku na automatizaci.

Konference ROBOTY 2022 si kladla za cíl mapovat vizi průmyslu viru zbavené. Po těžkostech posledních let ani organizátoři nemohli tušit, že otázky budoucnosti budou zkaleny současnými událostmi. Společnost jako taková zažívá nový šok a skoro se zdá, že pro konference v nich není místo. Zdá se, že jsou důležitější témata než budoucnost průmyslu. Když dnes musí každý přemýšlet o budoucnosti jako takové. Nicméně víra v lepší zítřky musí počítat s tím, že výroba v ní hraje důležitou roli. Je však již jasné, že se bude nadále dynamicky měnit a přizpůsobovat tržní nestálosti. Automatizace a robotizace pak může hrát klíčovou roli, zda výroba bude umět včas reagovat.


Hybridní formát akce umožní nejen účast na klasické konferenci, která nabídne kromě bohatého odborného programu, ale také doprovodnou výstavu technologií, doprovodné workshopy či prémiový networking.

Opravdu hybridní zážitek vytvářejí organizátoři i propojením s dalšími eventovými projekty z vlastní produkce. Díky jedné registraci nově účastníci získají přístup k obsahu pěti dílčích akcí ve virtuální podobě s možností rozšíření o fyzickou účast na vybraných z nich.


Ke každé registraci na ROBOTY 2022 automaticky získává každý účastník prémiový záznam první části studiové akce, získá prostor na dubnovém setkání, může se zúčastnit nových Meet Upů na velethru AMPER či získat záznam návazné konference Digitální výroba 2022.Mezi řečníky patří i naše místopředsedkyně představenstva AMSP ČR, Ing. ŠÁRKA OŠŤÁDALOVÁ. Seznam ostatních významných řečníků a osobnosti konference

naleznete ZDE.
Díky spolupráci na konferenci máme pro naše členy a fanoušky projektu, kteří by se rádi zúčastnili konference BONUS. Nabízíme vám tímto možnost slevy 1 000 Kč / osoba / vstupenka. Pro aplikaci slevy stačí, když uvedete při registraci do poznámky jméno naší společnosti "AMSP".

 

🌷Veselé Velikonoce

Ing. Ivana Domaníková zástupce GŘ

projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

www.amsp.cz / +420 736 273 881 / domanikova@amsp.cz21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page