top of page

Pozvánka na webinář - LIDÉ A MODERNÍ TECHNOLOGIE: Jak se připravit na budoucnost?

Vážení členové AMSP ČR a fanoušci projektu Rok nových technologií 2022! Zaváděli jste někdy do firmy podle vás skvělou novinku a narazili jste na nemalou vlnu odporu ze strany vašich lidí? Rádi byste se do toho v budoucnu pustili znovu, ale už teď se bojíte, že to bude náročné? Máme pro vás několik tipů, jak si to usnadnit ještě před startem.

Dovolujeme si vás pozvat na společný seminář s našim členem, se společnosti PERFORMIA, spol. s r.o.

21. června 2022, 14:00-15:30

ONLINE

po registraci ZDARMA

 


 

Proč byste zrovna na tomto webináři neměli chybět? Stále větší počet firem se dnes pouští do automatizace a digitalizace různých procesů. Proto se spolu s Evou Svobodovou, členkou představenstva a generální ředitelkou Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, podíváme na to, jaké trendy jsou v této oblasti v českých firmách aktuální. A spolu s Lucií Spáčilovou, výkonnou ředitelkou Performie, vám pak pomůžeme s tím, jak moderní technologie a novinky prosadit u vašich lidí. Na webináři získáte odpovědi na tyto otázky: - Jaké trendy v oblasti moderních technologií můžeme pozorovat v českých firmách?

- Proč mají lidé tendenci bránit se novinkám a jak to změnit? - Kdo z vašich lidí bude proti novým technologiím nejvíce protestovat a jak se na to připravit? - Proč je důležité rozumět tomu, koho máte na palubě, ještě dříve, než se do čehokoli pustíte? - Jakou největší chybu firmy dělají, když plošně zavádějí novinky? - A proč vám možná žádná z automatizací nenahradí šikovného člověka? Pokud třeba jen plánujete zavádět nějaké novinky, nesmíte na webináři chybět. (Vidět a slyšet budou jen spíkři. Vy budete moci přispívat živě pomocí chatu.) Pro koho je webinář určen? Zajímá vás, jak nejlépe připravit svoje lidi na plánované změny a jak jim co nejvíce přechod usnadnit? Ať už jste majitel firmy, personalista nebo vedoucí týmu lidí, neměli byste si tento webinář nechat ujít. Je totiž pro všechny, kdo ví, že lidé byli, jsou a navždy budou základním stavebním kamenem úspěšných a prosperujících firem. Kdo webinář povede?

Webinář proběhne pod vedením výkonné ředitelky

a zakladatelky české pobočky Performia

Lucie Spáčilové. V oblasti lidských zdrojů se pohybuje už 20 let, nebudeme tedy přehánět, připíšeme-li jí titul odborníka na lidi a jejich potenciál obecně.


Aktuální informace a čísla z praxe českých firem

v oblasti automatizace a digitalizace pak přinese

Eva Svobodová, členka představenstva a generální ředitelka Asociace malých a středních podniků

a živnostníků ČR.

Nemůžete se webináře dočkat?


Abyste nám do té doby netrpěli nedostatkem zdrojů pro vzdělávání, začnete po přihlášení na webinář do e-mailu dostávat i TIPY A TRIKY z oblasti budování úspěšných týmů a personalistiky. Přijdou vám každý druhý čtvrtek a odhlásit se můžete kdykoliv.

 

Hezký slunečný den ☀️

Ing. Ivana Domaníková

zástupce GŘ a projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR domanikova@amsp.cz, +420 736 273 881

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page