top of page

Vzdělávání zaměstnanců s námi máte se 100% dotací

Využijte krizové období k rozvoji! Předběhněte konkurenci!


Najděte s námi v covidovém období nové příležitosti k osobnímu rozvoji a vzdělávání. Budujte sebe a svůj tým, přiostřete „pilu“, která odřízne konkurenci a ukáže vaše přednosti! Štěstí přeje připraveným!


Není dobré sedět a čekat, ale vzdělávat se v obchodních či komunikačních dovednostech, v jazycích, v ekonomických, právních, IT či manažerských dovednostech… možností je řada. Mnoho procesů postaru již nefunguje a zaměstnanci potřebují dílčí úspěchy, jinak upadají do skepse.

Nemůžete pracovat? Máte omezené podnikání? OK, posilte sebe a svoji firmu! Zastavte se, promyslete, kam dál směřovat, udělejte si průzkum trhu, připravte nové nápady a nastartujte své podnikání „v novém“.


Školíme nyní online, není třeba se obávat, pokud s tím nemáte zkušenosti, rádi pomůžeme. Jakmile to epidemiologická situace dovolí, školíme i prezenčně.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR podporuje vzdělávání zaměstnanců členských firem a firem svých kolektivních členů. Aktuálně se můžete zapojit do projektu „Učením rosteme“ se 100% dotací na vzdělávání.

Vysoká administrativa s projektem Vám odpadá! Vzdělávání a administraci projektu AMSP ČR řeší pro Vás vzdělávací společnost PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., neřešíte ji vy.


Nejste členem AMSP ČR? Staňte se jím a získejte ještě více podpory pro své podnikání anebo využijte pouze bezplatné projektového členství!


Pokud máte zájem využít dotaci pro vzdělávání svých zaměstnanců, přihlaste se na e-mailu amsp@amsp.cz !


Hezký den! :)

Ivana Domaníková, AMSP ČR.

62 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page